آدامس مو چیست و چه کاربردی دارد؟

آدامس مو چیست و چه کاربردی دارد؟

آدامس مو چیست؟

آدامس مو چیست؟ ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که بار اول این اسم به گوشتان خوده باشد و با تعجب نام آدامس مو را صدا بزنید و ندانید آیا این محصول اصلا مناسب مو های شما هست؟ ممکن است شما هم جز دسته افرادی باشید که مو های مجعد و وزی داشته باشید. و یا حتی مو هایی داشته باشید که به شدت حساس می باشد. به همین دلیل باید آرایشی استفاده کنید که بتواند به شما  به کمک ساقه مو  بشتابد. و همچنین جلوه مو های سرتان را زیبا تر نشان دهد.


ادامس مو برای چیست و چه کاربردی دارد؟


آدامس مو یکی از بهترین محصولاتی که شما می توانید برای نرم کردن و حالت دادن به مویتان استفاده کنید است. به ویژه افرادی که موی های وز و مجعد دارند از این محصول استفاده می‌کنند. کار ادامس مو چیست؟ شما می توانید با آدامس مو حالت های دلخواه را به مو های خود بدهید.

این ترکیب از قدرت حالت دهدگی فوق العاده بالایی بر روی موها برخوردار می باشد. و اصولا افرادی که می خواهند برای مدت طولانی موهای خود را حفظ کنند آدامس مو بهترین انتخاب است. در ادامه به برخی از ویژگی های آدامس مو اشاره خواهیم کرد.


آدامس مو راهکاری مناسب افرادی با مو های مجعد


ادامس مو برای بسیاری از دوستان مفید است که از مو های مجعد و وز خود رنج می برند. و باعث می شود در مهمانی ها و در مراسمات شخصی شان شبیه به آدم هایی که تمیز نیستند به نظر برسند و احساس کنند که نگاه های بقیه افراد بر روی آنان است. باید بدانید که امروزه محصولات بسیار زیادی برای کمک به این افراد آمده تا هیچ وقت احساس بدی نسبت به طبیعت خود نداشته باشند.


ویژگی های آدامس مو طبیعی


هر محصولی دارای ویژگی های مثبت و منفی می باشد که در ادامه ما به مباحث منفی آن هم خواهیم پرداخت. ولی در اینجا از فواید خیلی خوب آدامس مو برای شما بازگو خواهیم کرد که آن ها عبارت است از: قابل شستشو با آب، بدون ایجاد سفیدک زدن، فرم دهی مجدد و چند باره، حجیم و ترمیم کننده ساقه مو، خنثی کننده الکتریسته، مناسب حالت های فشن بدون چسبندگی مو، حالت دهنده قوی با قابلیت ارتجاعی مو.


مضرات آدامس مو


آدامس مو را به ریشه موی خود نزدیک نکنید. درست است که بعضی مواد آن برای مو مناسب است و باعث می شود موی شما بسیار با دوام بشود. ولی باز هم مواد شیمایی که داخل آن به کار رفته ممکن است باعث از بین رفتن ریشه موی شما شود. پس برای استفاده بهتر از ادامس مو باید آن ها را در کف دستان خود بریزید. و کاملا دستان خود را آغشته به ادامس مو کنید. بعد بدنه و سر مو های خود را به مواد آن بزنید.


چگونه از ادامس مو استفاده کنیم؟


روش استفاده: مقداری از آن را به کف دست خود ریخته و به نرمی روی مو های خود بزنید البته بسیاری گفتن بعد از سشوار استفاده کنید تا مو های شما حالت بگیرد ولی می توانید این کرم را قبل از سشوار هم استفاده کنید پس فرقی برای شیوه استفاده ندارد ولی اگر مو های شما خیلی خشک است سعی کنید کمی بیشتر از این ماده استفاده کنید تا تاثیر پذیری بهتری داشته باشد.


 

مطالعه بیشتر