رنگ آبی بر سر در باشگاه پرسپولیس📸

🔹️در اتفاقی جنجالی گروهی ناشناس شب گذشته با حضور در مقابل باشگاه پرسپولیس، اقدام به پاشیدن رنگ آبی روی درب این باشگاه کردند

رنگ آبی بر سر در باشگاه پرسپولیس📸

📸 رنگ آبی بر سر در باشگاه پرسپولیس!

🔹️به نظر می‌رسد این اقدام افراد ناشناس پس از آن صورت گرفت که چند روز قبل فردی ناشناس یک وعده غذا به ساختمان باشگاه استقلال آویزان کرده بود.

باشگاه فوتبال پرسپولیس باشگاه فوتبالی ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیان‌گذاری شده و از باشگاه‌های زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است.

پرسپولیس در لیگ خلیج فارس بازی می‌کند و پس از سال ۱۳۴۷، در تمامی ادوار برگزارشده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته‌است و تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است. این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهم‌ترین بازی باشگاهی در ایران است. همچنین طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به‌عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شده‌است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند. شبکه ورزشی «ای‌اس‌پی‌ان» در سال ۲۰۱۲، نیز در گزارشی از باشگاه‌های پرهوادار آسیا، این باشگاه را بالاتر از دیگر باشگاه‌های آسیایی، پرهوادارترین باشگاه فوتبال آسیا معرفی کرد.

مطالعه بیشتر