عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز

اتفاقی که بین نماینده مجلس و سرباز راهور رخ داد واکنش های بسیار زیادی را از طرف کاربران در فضای مجازی در پی داشت.

عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز

روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که از درگیری لفظی بین نماینده مجلس شورای اسلامی و یک سرباز راهور در پایتخت حکایت داشت. این سرباز راهور که حامد اکبری نام دارد، هنگامی که خودروی نماینده مجلس می‌خواست به مسیر خط ویژه بی آر تی وارد شود، جلوی آن را گرفت و مانع از این کار شد، این اتفاق در خیابان دروازه دولت تهران رخ داد و کسانی که شاهد ماجرا بودند مدعی شدند نماینده مجلس به سرباز سیلی زده است.

عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز

این اتفاق در حالی افتاد که برخی افراد حاضر در صحنه مدعی بودند نماینده مجلس شورای اسلامی سرباز راهور را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

 

سرباز راهور حامد اکبری مدعی است: این نماینده مجلس قصد داشته است برای تردد از خط ویژه استفاده کند و وقتی من مانع او شدم و با این موضوع مخالفت کردم، با برخورد فیزیکی وی مواجه شدم و او مدعی شد من نماینده مجلس شورای اسلامی هستم.

 

این موضوع هنوز از سوی راهور و مجلس رسما تأیید نشده است.

عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز انتشار این فیلم واکنش‌های بسیاری را از طرف مسئولان کشوری در پی داشت. محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در همین باره با انتشار توئیتی نوشت که در برابر قانون همه مساوی هستند.

 

کاربران در توئیتر هم نسبت به اقدام عنابستانی، نماینده مجلس واکنش نشان دادند و از دولت خواستند به وضعیت سربازان در پادگان‌ها رسیدگی شود، حدود یک ماه از جریان ضرب و شتم سرباز بابلی توسط دادستان می‌گذرد و ماجرای توهین به سربازان وظیفه دوباره تکرار شده است. در جریان این حادثه هشتگ‌های #عنابستانی، #سرباز، #از_سربازی_بگو و #سیلی_به_سرباز توسط کاربران داغ شد.
عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز عنابستانی نماینده مجلس و سیلی به سرباز

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالعه بیشتر